Isonkyrön kunnanvaltuutetut 2013-2016

28.10.2012

Isonkyrön kunnanvaltuutetut 2013-2016:
Kesk 13, KOK 7, SDP 3, PS 3 KD 1

Miko Heinilä KESK
Jaakko Pukkinen KOK
Jaakko Rinta KESK
Jouni Mäkynen KESK
Johanna Perttilä KOK
Erkki Kuusikko SDP
Helena Tuuri-Tammela KESK
Tero Jokinen  PS (uusi)
Väinö Pollari KESK
Hanna Myllyniemi KOK
Ulla Alanen KESK
Tommi Laine KESK (uusi)
Ari Antila KOK
Raija Saari SDP
Sami Hahtola KESK (uusi)
Ville Saikkonen KESK
Tiina-Maria Takala PS (uusi)
Tony Sivula KOK
Timo Karhu KESK (uusi)
Eeva Loukola KD (uusi)
Esa Killinen KESK
Ossi Kujala KOK (uusi)
Tero Vainionpää SDP
Johanna Yliviitala KES (uusi)
Terttu Kallio KESK
Johanna Talso KOK (uusi)
Marko Vaismaa PS (uusi)

10.02.2021Kuntavaalit siirtyivät ja uusi ajankohta kesäkuun 13. pv
10.02.2021Isonkyrön kunnanvaltuuston kokous 18.2.2021
10.02.2021Kuntavaalit, ulkomailla ennakkoäänestys 7.-10.4.
10.02.2021Kuntavaalien ennakkoäänestys kotimaassa 7.-13.4.2021
15.12.2020Isonkyrön Keskusta syyskokous klo 18.30
08.12.20201700-luvun markkinat syyskokous 8.12. klo 18
17.01.2013Isonkyrön kunnanvaltuusto järjestäytyi
14.01.2013 18:00Kunnanvaltuuston kokous
10.12.2012Kunnanvaltuuston budjettikokous
28.10.2012Isonkyrön kunnanvaltuutetut 2013-2016

Siirry arkistoon »